Kontakt

Vill du veta mer om vår produkt eller är du en kund som behöver hjälp? I vilket fall så är du välkommen att kontakta oss

Ikon kontor

Alstra AB

Norra Dryckesgränd 3

111 30 Stockholm

Survey Generator är en produkt från Alstra AB. Vårt kontor ligger strategiskt placerat i Gamla Stan och är enkelt att ta sig till oavsett om du går, cyklar, åker med SL eller tar bilen.

Vi som jobbar med Survey Generator

Hans Fohlin

Hans Fohlin

VD

hans.fohlin@alstra.se

070-261 22 61

Emil Ruder

Emil Ruder

Marknad och försäljning

emil.ruder@alstra.se

073-981 66 83

Jessica Sötterman

Jessica Sötterman

Marknad och försäljning

jessica.sotterman@alstra.se

070-696 92 32

Anders Janryd

Anders Janryd

Utveckling

anders.janryd@alstra.se

070-261 22 60

Bengt-Åke Larsson

Bengt-Åke Larsson

Utveckling

bengt-ake.larsson@alstra.se

070-952 85 06

Andreas Mikaelsson

Andreas Mikaelsson

Utveckling

andreas.mikaelsson@alstra.se

073-565 32 96

Julian Lagerberg

Julian Lagerberg

Utveckling

julian.lagerberg@alstra.se

Vill du veta mer?

Att komma igång med Survey Generator är smidigt, du behöver bara inloggningsuppgifter för att snabbt och enkelt börja skapa enkäter och rapporter.